UBYTOVÁNÍ

* 2 - 4 lůžkové apartmány 

* každý apartmán je plně vybaven (ložnice, obývací pokoj, kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči). 

* led TV s příjmem kanálů

* ložní prádlo k dispozici. 

* vlastní sociální zařízení.

* wifi zdarma. 

* parkování na oploceném pozemku samozřejmostí

* každý apartmán má k dispozici vlastní terasu nebo balkon s posezením a výhledem na jezero

* za příznivého počasí se naskytne výhled na Alpy. 

* možnost platby přes FKSP.


Apartmán  ,,3+kk´´


Tento apartmán je určený pro rodiny s dětmi. Stejně pohodlně se zde ubytují 4 dospělé osoby. Apartmán je situován jako 3+kk o výměře 65m 2.Je možné ubytovat maximálně 4 dospělé osoby a 2 děti do 10-ti let(rozkládací pohovka). Apartmány jsou vybaveny dvěma ložnicemi, v jedné dvě standartní lůžka. Ve druhé ložnici manželské lůžko. Obývací pokoj je vybaven led TV, rozkládací sedačkou a kompletně vybaveným kuchyňským koutem (vestavěná trouba, varná deska, mikrovlnná trouba). V kuchyni volně stojící lednice s mrazákem. Vlastní sociální zařízení. Apartmán má vlastní balkon s posezením a výhledem na jezero.  Za ceníkové ceny je možné zakoupit kávu, čaj či chlazené nápoje z vinotéky ( víno, pivo, limo). Hostům půjčujeme kanoe, paddleboardy či nafukovací člun. K dispozici sauna za poplatek . Ve venkovních prostorech dále naleznete kryté sezení s venkovním plynovým grilem. Úschova kol je možná ve venkovním přístřešku, kde lze kola uzamknout. Pro dětské kočárky slouží samostatná místnost uvnitř objektu. Cestovní dětská postýlka k zapůjčení zdarma. Za domem prolézačky a pískoviště pro děti.

  1.června - 5.září                                          2 115,- Kč apartmán / noc (530,- Kč / osoba/noc)

  6.září - 31.května                                       1 760,- Kč apartmán / noc (440,- Kč / osoba /noc)

 Víkend (pátek - neděle)                          4 500-Kč apartmán/2 noci
Apartmán  ,,3+kk´´

Tento apartmán je určený pro rodiny s dětmi. Stejně pohodlně se zde ubytují 4 dospělé osoby. Apartmán je situován jako 3+kk o výměře 65m 2.Je možné ubytovat maximálně 4 dospělé osoby a 2 děti do 10-ti let(rozkládací pohovka). Apartmány jsou vybaveny dvěma ložnicemi, v jedné dvě standartní lůžka. Ve druhé ložnici manželské lůžko. Obývací pokoj je vybaven led TV, rozkládací sedačkou a kompletně vybaveným kuchyňským koutem (vestavěná trouba, varná deska, mikrovlnná trouba). V kuchyni volně stojící lednice s mrazákem. Vlastní sociální zařízení. Apartmán má vlastní balkon s posezením a výhledem na jezero.  Za ceníkové ceny je možné zakoupit káva čaj či chlazené nápoje z vinotéky ( víno, pivo, limo).Hostům půjčujeme kanoe, paddleboardy či nafukovací člun. K dispozici sauna za poplatek. Ve venkovních prostorech dále naleznete kryté sezení s venkovním plynovým grilem. Úschova kol je možná ve venkovním přístřešku, kde lze kola uzamknout. Pro dětské kočárky slouží samostatná místnost uvnitř objektu. Cestovní dětská postýlka k zapůjčení zdarma. Za domem prolézačky a pískoviště pro děti.

 1.června - 5.září                                               2 115- Kč apartmán / noc (530,- Kč / osoba/noc)

 6.září  - 31.května                                            1 760,- Kč apartmán / noc (440,- Kč / osoba /noc)

Víkend (pátek - neděle)                                4 500,-Kč apartmán/ 2 noci
Apartmán ,,2+kk´´

Tento apartmán je určený především pro páry. Apartmán je situován jako 2+kk o výměře 50m 2.Je možné ubytovat maximálně 2 dospělé osoby a 1 dítě v cestovní postýlce. Apartmán je vybaven jednou ložnicí s manželským lůžkem. Obývací pokoj je vybaven led TV, pohodlnými křesly a kompletně vybaveným kuchyňským koutem (vestavěná trouba, varná deska, mikrovlnná trouba). V kuchyni volně stojící lednice s mrazákem. Vlastní sociální zařízení. Apartmán má vlastní venkovní sezení a výhledem na jezero. Za ceníkové ceny je možné zakoupit káva, čaj či chlazené nápoje z vinotéky ( víno, pivo, limo). Hostům půjčujeme kanoe, paddleboardy či nafukovací člun. K dispozici sauna za poplatek . Ve venkovních prostorech dále naleznete kryté sezení s venkovním plynovým grilem. Úschova kol je možná ve venkovním přístřešku, kde lze kola uzamknout. Pro dětské kočárky slouží samostatná místnost uvnitř objektu. Cestovní dětská postýlka k zapůjčení zdarma. Za domem prolézačky a pískoviště pro děti.

1.června - 5.září                                                  1140,- Kč apartmán / noc (570,- Kč / osoba/noc)

6.září - 31. května                                              960,- Kč apartmán / noc (480,- Kč / osoba /noc)

Víkend ( pátek - neděle)                                 3 000,-Kč apartmán/ 2 noci         ,,Zahradní chaloupka´´

K pronájmu také nabízíme zcela zařízenou chatku, ve které najde pohodlí až 5 osob. V přízemí se nachází obývák s kompletně zařízeným  kuchyňským koutem a oddělená koupelna s masážním sprchovým koutem, WC a pračkou. Schodištěm se dostaneme do  patra, se nachází spaní až pro 5 osob. K chatě náleží venkovní sezení, kryté markýzou. Možnost využití krbu s udírnou. V horkých dnech přijde vhod klimatizace. Pronajímáme od května do září.
Maximální obsazenost 2 dospělé osoby +3 děti  nebo 4 dospělé osoby.

Cena za týden  11 000,-Kč

 
                        ZAHRADA