UBYTOVÁNÍ

Apartmán  ,,3+kk´´


Tento apartmán je určený pro rodiny s dětmi. Stejně pohodlně se zde ubytují 4 dospělé osoby. Apartmán je situován jako 3+kk o výměře 78m 2.Je možné ubytovat maximálně 4 dospělé osoby a 2 děti do 10-ti let(rozkládací pohovka). Apartmány jsou vybaveny dvěma ložnicemi, v jedné dvě standartní lůžka. Ve druhé ložnici manželské lůžko. Obývací pokoj je vybaven led TV, rozkládací sedačkou a kompletně vybaveným kuchyňským koutem (vestavěná trouba, varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba). V kuchyni volně stojící lednice s mrazákem. Vlastní sociální zařízení. Apartmán má vlastní balkon s posezením a výhledem na jezero. Dále ve společenské místnosti je našim hostům k dispozici kávovar s možností kávy či čaje po celý pobyt zdarma. Za ceníkové ceny je možné zakoupit chlazené nápoje z vinotéky ( víno, pivo, limo). Ke každému pobytu jako poděkování od nás dostanete 1 hodinu sauny zdarma. Ve venkovních prostorech dále naleznete kryté sezení s venkovním plynovým grilem. Úschova kol je možná ve venkovním přístřešku, kde lze kola uzamknout. Pro dětské kočárky slouží samostatná místnost vně objektu. Cestovní dětská postýlka k zapůjčení zdarma. Za domem prolézačky a pískoviště pro děti.

  1.6.2022 - 20.9.2022                 1 920,- Kč apartmán / noc (480,- Kč / osoba/noc)

   21.9.2022 - 31.5.2023                1 760,- Kč apartmán / noc (440,- Kč / osoba /noc)
Apartmán  ,,3+kk´´

Tento apartmán je určený pro rodiny s dětmi. Stejně pohodlně se zde ubytují 4 dospělé osoby. Apartmán je situován jako 3+kk o výměře 65m 2.Je možné ubytovat maximálně 4 dospělé osoby a 2 děti do 10-ti let(rozkládací pohovka). Apartmány jsou vybaveny dvěma ložnicemi, v jedné dvě standartní lůžka. Ve druhé ložnici manželské lůžko. Obývací pokoj je vybaven led TV, rozkládací sedačkou a kompletně vybaveným kuchyňským koutem (vestavěná trouba, varná deska, mikrovlnná trouba). V kuchyni volně stojící lednice s mrazákem. Vlastní sociální zařízení. Apartmán má vlastní balkon s posezením a výhledem na jezero. Dále ve společenské místnosti je našim hostům k dispozici kávovar s možností kávy či čaje po celý pobyt zdarma. Za ceníkové ceny je možné zakoupit chlazené nápoje z vinotéky ( víno, pivo, limo). Ke každému pobytu jako poděkování od nás dostanete 1 hodinu sauny zdarma. Ve venkovních prostorech dále naleznete kryté sezení s venkovním plynovým grilem. Úschova kol je možná ve venkovním přístřešku, kde lze kola uzamknout. Pro dětské kočárky slouží samostatná místnost vně objektu. Cestovní dětská postýlka k zapůjčení zdarma. Za domem prolézačky a pískoviště pro děti.

 1.6.2022 - 20.9.2022                          1 920,- Kč apartmán / noc (480,- Kč / osoba/noc)

 21.9.2022 - 31.5.2023                          1 760,- Kč apartmán / noc (440,- Kč / osoba /noc)
Apartmán ,,2+kk´´

Tento apartmán je určený především pro páry. Apartmán je situován jako 2+kk o výměře 55m 2.Je možné ubytovat maximálně 2 dospělé osoby a 1 dítě v cestovní postýlce. Apartmán je vybaven jednou ložnicí s manželským lůžkem. Obývací pokoj je vybaven led TV, pohodlnými křesly a kompletně vybaveným kuchyňským koutem (vestavěná trouba, varná deska, mikrovlnná trouba). V kuchyni volně stojící lednice s mrazákem. Vlastní sociální zařízení. Apartmán má vlastní venkovní sezení a výhledem na jezero. Dále ve společenské místnosti je našim hostům k dispozici kávovar s možností kávy či čaje po celý pobyt zdarma. Za ceníkové ceny je možné zakoupit chlazené nápoje z vinotéky ( víno, pivo, limo). Ke každému pobytu jako poděkování od nás dostanete 1 hodinu sauny zdarma. Ve venkovních prostorech dále naleznete kryté sezení s venkovním plynovým grilem. Úschova kol je možná ve venkovním přístřešku, kde lze kola uzamknout. Pro dětské kočárky slouží samostatná místnost vně objektu. Cestovní dětská postýlka k zapůjčení zdarma. Za domem prolézačky a pískoviště pro děti.

1.6.2022 - 20.9.2022 960,- Kč apartmán / noc (480,- Kč / osoba/noc)

21.9.2022 - 31.5.2023 880,- Kč apartmán / noc (440,- Kč / osoba /noc)         ,,Zahradní chaloupka´´

K pronájmu také nabízíme zcela zařízenou chatku, ve které najde pohodlí až 5 osob. V přízemí se nachází obývák s kompletně zařízeným  kuchyňským koutem a oddělená koupelna s masážním sprchovým koutem, WC a pračkou. Schodištěm se dostaneme do  patra, se nachází spaní až pro 5 osob. K chatě náleží venkovní sezení, kryté markýzou. Možnost využití krbu s udírnou. V horkých dnech přijde vhod klimatizace. Pronajímáme od května do října.

 8 000,- Kč za týden 
                        ZAHRADA